Tocător de crengi Huter ESH-2500T 2500W
Cod produs
#108924
Disponibilitate
Este în stock
Producător
3 899 MDL
Livrare
Triumphal arc iconLivrare în Chișinău
concretizați
Moldova iconLivrare în Moldova
concretizați
Specificații tehnice: Tocător de crengi Huter ESH-2500T 2500W
Tensiune 220 - 240 V
Dimensiuni (L x W x H x Ø) 500 x 450 x 1100 mm
Model ESH-2500T
Turaţii la mersul în gol 4600 rot/min
Volum rezervor 50 l
Puterea 2500 W
Productivitate 150 kg/h
Brand Huter
Diametru 45 mm